ми використовуємо тільки
НАТУРАЛЬНІ КОМПОНЕНТИ
Якість продуктів Botanica перевірено роками
sing-m.png

Стратегією компанії "Ботаніка" у виробництві лікувальної косметики і розробці нових ефективних рецептур, є максимальне використання натуральних БІО-компонентів. Максимально скорочуючи використання синтетичних інгредієнтів і віддаючи перевагу рослинним БІО-компонентам, компанія "Ботаніка" гарантує ефективність своїх косметичних засобів. Велика кількість різних компонентів, отриманих з рослинного світу, адаптовані для виробництва косметичних засобів та включені до складу лікувальної косметики "Ботаніка".

 

В даний час компанія "Ботаніка" пропонує шість серій лікувальної косметики:

Серія Botanica

Вся сила лікарських рослин зібрана в лінійці лікувально-профілактичних засобів «Ботаніка», спрямована на профілактику таких захворювань як, захворювання опорно-рухового апарату, профілактичні засоби при варикозному розширенні вен, профілактики флебіту і тромбофлебіту. Лікувальна дія багатьох видів рослин пов'язано з наявністю в них різних біологічно активних речовин. Вони утворюються в процесі життєдіяльності рослин і ефективно впливають на процеси обміну в клітинах шкіри, роблять сильний антисептичну, протизапальну, антимікробну, заспокійливу, в'яжучу, тонізуючу, пом'якшувальну дію.

Серія Botanica - краплі

Лікарські рослини використовуються для лікування і профілактики різних захворювань в різних формах. Цілющі настойки давно використовуються і в офіційній медицині. Здебільшого, ці засоби складаються з рослинної сировини і екстрагента, що володіє властивістю витягати з органічних речовин біологічно активні компоненти, які роблять безпосередній вплив на роботу окремих органів. Як правило, витяжки готують з певної частини однієї рослини. Для настоянок використовують спирт. Величезне фармакологічне значення настоянок полягає в тому, що лікарські речовини містяться в них в розчиненому вигляді, тобто готові до всмоктування, тому препарат починає впливати практично моментально.

Серія DemoSkin

Багаторічні дослідження в галузі лікування і профілактики захворювання демодекозом, розацеа і вугрової висипки привели нас до створення лінійки лікувально-профілактичних засобів - Демоскін. Унікальний склад Демоскін - це комбінація мікроелементів, кислот і рослинних екстрактів, розроблена система микрокапсулирование сірки і колоїдного срібла впливають на першопричину виникнення акне - кліща демодекс і бактеріального ураження шкіри. Використовуючи лінійку Демоскін - Ви забезпечуєте здоровий, сяючий вигляд своєї шкіри. Також, ми рекомендуємо використовувати лінійку Демоскін як профилактики.

Сериія Psori Active

Використання передових технологій та новітніх розробок в схемі лікування псоріазу допомогло нам створити лінійку лікувально-профілактичних НЕ ГОРМОНАЛЬНИХ засобів Псорі Актив. Комбінація активних органічних компонентів і хімічних сполук в лінійці Псорі Актив має протизапальну, протисвербіжну, кератолітичну та регенеруючу дію, запускає власні захисні властивості шкіри, сприяє утриманню вологи в епідермісі, створює захисний шар на поверхні шкіри. Застосовувати при загостренні шкірних проявів псоріазу та в період ремісії для поліпшення стану шкіри. Псорі Актив не має обмежень по частоті і тривалості застосування.

Серія Active Organic

Активні органічні компоненти в серії Active Organic володіють високою фізіологічною активністю і мають виражений впливом на стан шкіри і волосся - покращують регенерацію шкіри, стимулюють ріст волосся, усувають роздратування, лупу та інші супутні проблеми.
Використання серії Active Organic швидко і надійно допоможе досягти позитивних результатів.

Серія EVO

Вся сила лікарських рослин зібрана в лінійці лікувально-профілактичних засобів «Ботаніка», спрямована на профілактику таких захворювань як, захворювання опорно-рухового апарату, профілактичні засоби при варикозному розширенні вен, профілактики флебіту і тромбофлебіту. Найбільш затребувані продукти в зручному форматі - можна взяти з собою в дорогу.

Серія Demodex Active

Ця лінійка нашої компанії розроблена спеціально для догляду за проблемної шкіри обличчя, голови і всього тіла при ураженні кліщем демодекс. Натуральні активні компоненти допомагають запустити власні резервні сили організму в боротьбі з кліщем демодекс. На відміну від інших продуктів, дана лінійка містить в своєму складі підвищену концентрацію біологічно активних компонентів-таких як березовий дьоготь, за рахунок якого швидко і ефективно усуваються симптоми при захворюванні демодекозом, розацеа і вугрової висипки. Також, ми рекомендуємо використовувати Demodex Active в якості профілактики.

Підтримка клієнтів

ВІДПРАВТЕ НАМ ЗАПИТ

Ми відповімо на будь-які питання, щодо нашої продукції. Підтримка здійснюється онлайн, або на гарячу лінію.

100% наш продукт

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Ми роками удосконалювали наші продукти, щоб Ви залишилися задоволені вибором. Компанія Ботаніка пропонує 100% натуральні продукти

Натуральні компоненти

БЕЗПЕЧНО, НАТУРАЛЬНО, ЯКІСНО

В основі філософії нашої компанії лежить принцип, що еволюціонуючи людина більше з'єднується з природою, тому наші товари на натуральній основі.

ОСТАННІ НОВИНИ